Dzień Otwarty z Padim i Reską 2024 [GALERIA I WIDEO]

29 lutego 2024

Za nami Dzień Otwarty z Padim i Reską. Kandydaci i kandydatki do klas 1 mieli okazję wziąć udział w ekscytującej wyprawie po szkole. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

 

Dzień Otwarty w Międzynarodowej Szkole Podstawowej Paderewski odbył się 24 lutego 2024 r. Mali odkrywcy i odkrywczynie wzięli udział w przygodzie z Padim i Reską – postaciami z książeczki napisanej przez naszych nauczycieli.

Zmierzyli się z wyzwaniami związanymi z przedmiotami szkolnymi, m.in.: biologią, matematyką, językiem angielskim. Zobaczyli, jak wyglądają sale lekcyjne, biblioteka, stołówka i hala sportowa. Wzięli udział w grach i zabawach muzycznych i ruchowych. Za wzięcie udziału we wszystkich zadaniach, kandydaci i kandydatki do klas 1 otrzymali Odznaki Odkrywców.

Dzieci i rodzice dowiedzieli się więcej o programach międzynarodowych, realizowanych w szkole: PYP, MYP, a także o nauczaniu językowym w Paderewskim. Wspólne odkrywanie tajemnic świata nauki, sztuki i sportu pokazało, że edukacja w Paderewskim dla dzieci jest niezwykłą przygodą.

 

Współpraca: