Agnieszka Wajrak

a.wajrak@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • wychowawczyni klasy 1C IB MYP

Motto: Granice mojego języka są granicami mojego świata. Ludwig Wittgenstein

Sylwester Wereski

s.wereski@paderewski.lublin.pl
  • geografia

Motto: Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. Maria Skłodowska-Curie

Mark White

m.white@paderewski.lublin.pl
  • native speaker języka angielskiego
  • English Communication

Emilia Wiencko-Kozak

e.wiencko@paderewski.lublin.pl
  • akademia sztuki

Anna Wojciechowska

a.wojciechowska@paderewski.lublin.pl
  • koordynator ds. przyjęć Liceum Paderewski
  • podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie, projektowanie
  • koło olimpijskie z przedsiębiorczości
  • lider zespołu zajęć artystycznych
  • opiekun Paderewski Community Service

Motto: You were born to be real, not to be perfect. Min Yoongi

Małgorzata Zalewska

m.zalewska@paderewski.lublin.pl
  • język niemiecki
  • opiekun wymiany polsko-niemieckiej
  • opiekun koła olimpijskiego języka niemieckiego
  • wychowawca klasy 2B IB MYP

Motto: Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia. Seneka Młodszy

Zuzanna Żukowska

z.zukowska@paderewski.lublin.pl
  • biologia
Współpraca: