Szlachetna Paczka 2023 – podziękowania

7 lutego 2024

W ramach akcji Szlachetna Paczka, społeczność Szkół Paderewski zaangażowała się w pomoc Pani Paulinie i jej dzieciom. Poniżej podziękowania napisane przez organizatorki z klas 3b, c, d.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie oraz wsparcie tegorocznej akcji. Dzięki naszej pomocy, Pani Paulina oraz czwórka jej dzieci otrzymali potrzebne im przedmioty oraz mnóstwo prezentów.

W ramach tegorocznej Szlachetnej Paczki zorganizowałyśmy kiermasz ciast oraz licytację mikołajkową. W akcję zaangażowali się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej Paderewski. Wykonali oni przepiękne dekoracje i ozdoby świąteczne, które zostały sprzedane podczas kiermaszu. Dzięki tym akcjom udało nam się zebrać ponad 5000 zł i kupić m.in. kuchenkę gazową oraz specjalistyczne obuwie ortopedyczne dla córeczki Pani Pauliny.

Otrzymaliśmy piękne podziękowania od rodziny oraz od Szlachetnej Paczki: Święta w tym roku w końcu będą spokojne. Te paczki odciążyły nasz budżet na długi czas. Jestem pod wrażeniem dobroci Waszych serc i chęci niesienia pomocy innym. Mam nadzieję, że kiedyś to je będę mogła komuś pomóc i wtedy moja rola odmieni się. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie!

Organizatorki z klas 3BCD

 

Współpraca: