Szkoła odkrywców talentów

Szkoła Podstawowa Paderewski to miejsce skupione na uczniu i jego potrzebach — każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na swój własny sposób. Zapewniamy atmosferę szacunku i życzliwości, w której rodzą się pasje oraz kształtują postawy: sprawczości, wiary w siebie i odpowiedzialności za własne decyzje.

Programy międzynarodowe IB

Realizujemy międzynarodowe programy edukacyjne IB PYP oraz IB MYP. Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych uczniów. Skutecznie uczymy języków obcych oraz wspieramy w kształtowaniu kluczowych umiejętności, przygotowując dzieci do wyzwań współczesnego świata.

Nauczyciele - eksperci

Pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie – tak uczniowie oraz absolwenci określają nauczycieli w Międzynarodowych Szkołach Paderewski.

Towarzyszą uczniom w ich rozwoju oraz wspierają w planowaniu dalszej kariery edukacyjno-zawodowej, będąc dla nich mentorami podczas nauki, a nawet po opuszczeniu szkolnych murów.

Wyjątkowe zaangażowanie i nowoczesne metody pracy wyróżniają naszą kadrę, a proces edukacji czynią przyjemnym oraz skutecznym.

Obejrzyj nagranie — dowiedz się, jak uczymy i rozwijamy kompetencje uczniów.

Rekrutacja

Chcesz zadbać o przyszłość swojego dziecka? Przygotuj je do wyzwań współczesnego świata. Potrzebujesz do tego bezpiecznego miejsca oraz nauczycieli, którzy z pasją zatroszczą się o rozwój jego talentów oraz kompetencji przyszłości.

Wybierz Międzynarodową Szkołę Podstawową Paderewski.

Dowiedz się więcej o rekrutacji uzupełniającej

 

Sprawdź również: Liceum Paderewski, Centrum Językowe Paderewski, Centrum Sportu Akademos

 

Współpraca: