Wystawa projektów IB MYP – Personal Projects

8 czerwca 2021

Nadszedł punkt kulminacyjny nauki uczniów w klasach międzynarodowych IB MYP, czyli wystawa projektów własnych „Personal Project”.

Projekt Własny jest realizowany w ostatnim roku nauki w programie IB MYP i jest zwieńczeniem pracy uczniów nad własnym rozwojem. Zachęca naszą młodzież do ćwiczenia i wzmacniania umiejętności uczenia się, konsolidacji umiejętności i wiedzy specyficznych dla przedmiotu oraz do rozwijania obszaru osobistych zainteresowań i pasji. Stanowi on doskonałą okazję dla naszych uczniów do stworzenia osobistego i kreatywnego produktu oraz do zademonstrowania efektów ich nauki w zakresie Programu IB MYP.

Uczniowie klas 2 programu międzynarodowego co roku prezentują naszej społeczności szkolnej efekty swojej pracy. W tym roku, dnia 28 maja, ze względu na restrykcje sanitarne tylko kilkoro uczniów mogło przedstawić na żywo swoje projekty kolegom i koleżankom z młodszych klas IB MYP. Podczas spotkania, dzięki sesji pytań i odpowiedzi, młodsi uczniowie mogli poznać bliżej kulisy powstawania projektów Personal Projects. Pojawiło się także wzruszenie i emocje związane z wystąpieniem przed publicznością i zaprezentowaniem własnych prac. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia:

 

Korzystając z nowoczesnych technologii, mamy możliwość zaprezentowania tegorocznych Personal Projects całej społeczności szkolnej. Wystawa jest doskonałą okazją do tego, by podziwiać niezwykłe prace naszych uczniów oraz wraz z nimi uczcić ich osiągnięcia.

Zapraszamy do wirtualnych galerii, wykonanych przez przedstawicieli klas pod opieką Katarzyny Charytanowicz, nauczycielki informatyki.

 

WIRTUALNA GALERIA – PERSONAL PROJECTS – KLASA 2B 

 

WIRTUALNA GALERIA – PERSONAL PROJECTS – KLASA 2C 

 

WIRTUALNA GALERIA – PERSONAL PROJECTS – KLASA 2D 

 

 

Współpraca: