Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • teoria wiedzy

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Izabela Kopik

i.kopik@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator ds. wychowawczych
  • koordynator CAS
  • Personal Project

Motto: Często pragnienie tego, czego nie masz, nie pozwala ci cieszyć się tym, co masz.

Anna Wojciechowska

a.wojciechowska@paderewski.lublin.pl
  • koordynator ds. przyjęć Liceum Paderewski
  • lider zespołu zajęć artystycznych
  • opiekun gr. „Paderewski Community Service”
  • podstawy przedsiębiorczości, projektowanie
  • koło olimpijskie z przedsiębiorczości

Motto: To co cię wyróżnia, czyni cię kimś wyjątkowym.

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wychowawca klasy 3C IB DP
  • lider zespołu matematyków

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Katarzyna Charytanowicz

k.charytanowicz@paderewski.lublin.pl
  • matematyka, informatyka
  • wychowawczyni 3B IB DP

Motto: Wszystko jest trudne, dopóki nie stanie się łatwe.
Goethe

Diana Chmielewska

d.chmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych. anonim

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

Mateusz Dudka

mdudka@paderewski.lublin.pl
  • psychologia

Motto: Jakiż nudny byłby świat bez wyjątków od reguły! – Carl Gustav Jung

Barbara Gondek-Błaszków

b.gondek@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • trener MYP Language acquisition w IBO (workshop leader)
  • ko-lider zespołu języków obcych - j. angielski
  • opiekun koła olimpijskiego z j. angielskiego
  • wychowawca 3D IB DP

Motto: “Nie możesz człowieka nau­czyć nicze­go. Możesz mu tyl­ko pomóc odnaleźć to w sobie”. Galileusz

dr Weronika Haratym

w.haratym@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • Environmental Systems and Societies (ESS)
  • opiekun stowarzyszenia Eco Szkoła

Motto: Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła. W. Szymborska

Nasze certyfikaty: