dr Adam Kalbarczyk

akalbarczyk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • język polski, filozofia, etyka

Motto: Jestem racjonalistą, ponieważ w racjonalizmie upatruję jedyną alternatywę wobec przemocy. K. Popper

Agnieszka Bojczuk

abojczuk@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej IB DP
  • język angielski

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Magdalena Kosior-Szychiewicz

mkosior@paderewski.lublin.pl
  • koordynator programu polskiego
  • opiekun kola olimpijskiego z języka niemieckiego
  • język niemiecki

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. J. W. Goethe

Eliza Bełkot

ebelkot@paderewski.lublin.pl
  • język polski dla obcokrajowców

Motto: (…) tego, co ty widzisz, nikt inny nie widzi. Choćby widział dużo więcej. W. Myśliwski

dr Anna Błaszczak

ablaszczak@paderewski.lublin.pl
  • psychologia
  • nauczyciel akademicki
  • opiekun koła konkursowego z psychologii
  • lider zespołu przedmiotów społecznych

Motto: Szczęście sprzyja umysłowi przygotowanemu. H. Poincare

Małgorzata Bochnak – Bojanowska

mbochnak@paderewski.lublin.pl
  • bibliotekarz
  • opiekunka koła bibliotecznego

Motto: Po staroświecku uważam, że czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość wymyśliła. Wisława Szymborska

dr Marcin Boryc

mboryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Diana Chmielewska

dchmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego w programie IB DP

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych. anonim

Grzegorz Dąbkowski

gdabkowski@paderewski.lublin.pl
  • ekonomia
  • nauczyciel akademicki
  • opiekun koła olimpijskiego z ekonomii

Motto: Kiedy władamy majątkiem, jesteśmy bogaci i wolni; kiedy majątek włada nami, jesteśmy naprawdę bardzo ubodzy.  E. Burke

Anna Dąbska

adabska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski, informatyka, projektowanie cyfrowe
  • opiekun koła olimpijskiego z informatyki

Motto: Bogaty jest człowiek, którego życie to nieustanne odkrywanie świata. G. Duhamel

Nasze certyfikaty: