dr Adam Kalbarczyk

a.kalbarczyk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • język polski, filozofia, etyka
  • opiekun koła olimpijskiego z filozofii

Motto: Jestem racjonalistą, ponieważ w racjonalizmie upatruję jedyną alternatywę wobec przemocy. K. Popper

Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • teoria wiedzy, wprowadzenie do programu IB DP
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej IB DP

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Barbara Gondek-Błaszków

b.gondek@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • trener MYP Language acquisition w IBO (workshop leader)
  • ko-lider zespołu języków obcych
  • wychowawca klasy 3b IB DP

Motto: “Nie możesz człowieka nau­czyć nicze­go. Możesz mu tyl­ko pomóc odnaleźć to w sobie”. Galileusz

dr Eliza Jackowska-Boryc

e.jackowska@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • opiekun zajęć doskonalących z matematyki klasy 1 pre-DP

Motto: Jeśli coś wiesz, przyznaj, że wiesz. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj, że nie wiesz. Oto prawdziwa wiedza. Konfucjusz

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Diana Chmielewska

d.chmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • wychowawca klasy 2c IB DP

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych. anonim

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

dr Weronika Haratym

w.haratym@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • opiekun koła olimpijskiego i zajęć doskonalących z biologii

Motto: Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła. W. Szymborska

Justyna Jagieła

j.jagiela@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • koordynator projektów Erasmus+ dla młodzieży
  • wychowawca klasy 1b pre-DP

Motto: Nic nie dzieje się bez przyczyny. J. Locke

Beata Jaruga

b.jaruga@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • zajęcia indywidualne z obcokrajowcami
  • opiekun zajęć doskonalących z matematyki klas 1-3 PP

Motto: Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń. Przysłowie chińskie

Nasze certyfikaty: