dr Adam Kalbarczyk

a.kalbarczyk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • język polski, filozofia, etyka
  • opiekun koła olimpijskiego z filozofii

Motto: Jestem racjonalistą, ponieważ w racjonalizmie upatruję jedyną alternatywę wobec przemocy. K. Popper

Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • teoria wiedzy, wprowadzenie do programu IB DP
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej IB DP

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Magdalena Kosior-Szychiewicz

m.kosior@paderewski.lublin.pl
  • koordynator programu polskiego
  • język niemiecki
  • koordynator wymiany polsko-niemieckiej

Motto: Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. J. W. Goethe

Łukasz Achruk

l.achruk@paderewski.lublin.pl
  • wychowanie fizyczne
  • opiekun sekcji piłki nożnej i piłki ręcznej - SKS

Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. Św. Augustyn

dr Anna Błaszczak

a.blaszczak@paderewski.lublin.pl
  • psychologia
  • nauczyciel akademicki

Motto: Szczęście sprzyja umysłowi przygotowanemu. H. Poincare

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Diana Chmielewska

d.chmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski
  • wychowawca klasy 2c IB DP

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych. anonim

Grzegorz Dąbkowski

g.dabkowski@paderewski.lublin.pl
  • ekonomia
  • nauczyciel akademicki

Motto: Kiedy władamy majątkiem, jesteśmy bogaci i wolni; kiedy majątek włada nami, jesteśmy naprawdę bardzo ubodzy.  E. Burke

Anna Dąbska

a.dabska@paderewski.lublin.pl
  • informatyka

Motto: Bogaty jest człowiek, którego życie to nieustanne odkrywanie świata. G. Duhamel

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia
Nasze certyfikaty: