Agnieszka Bojczuk

a.bojczuk@paderewski.lublin.pl
  • dyrektor Liceum Paderewski
  • teoria wiedzy

Motto: Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy. N. Bohr

Izabela Kopik

i.kopik@paderewski.lublin.pl
  • wicedyrektor Liceum Paderewski
  • koordynator ds. wychowawczych
  • koordynator CAS
  • Personal Project

Motto: Często pragnienie tego, czego nie masz, nie pozwala ci cieszyć się tym, co masz.

dr Marcin Boryc

m.boryc@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • wychowawca klasy 2c IB MYP

Motto: Liczby rządzą światem. Pitagoras

Katarzyna Charytanowicz

k.charytanowicz@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • informatyka

Motto: Wszystko jest trudne, dopóki nie stanie się łatwe.
Goethe

Anna Czajkowska

a.czajkowska@paderewski.lublin.pl
  • język hiszpański

Motto: Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. Antoni Czechow

Diana Chmielewska

d.chmielewska@paderewski.lublin.pl
  • język angielski

Motto: Łatwo jest źle zrozumieć innych, kiedy postrzega się ich w kategoriach własnych. anonim

Magdalena Deruś

m.derus@paderewski.lublin.pl
  • biologia

Barbara Gondek-Błaszków

b.gondek@paderewski.lublin.pl
  • język angielski, Core CAS EE
  • trener MYP Language acquisition w IBO (workshop leader)
  • ko-lider zespołu języków obcych - j. angielski
  • opiekun koła olimpijskiego z j. angielskiego
  • wychowawca 3d IB DP

Motto: “Nie możesz człowieka nau­czyć nicze­go. Możesz mu tyl­ko pomóc odnaleźć to w sobie”. Galileusz

dr Weronika Haratym

w.haratym@paderewski.lublin.pl
  • biologia
  • Environmental Systems and Societies (ESS)
  • opiekun koła olimpijskiego i zajęć doskonalących z biologii

Motto: Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła. W. Szymborska

dr Eliza Jackowska-Boryc

e.jackowska@paderewski.lublin.pl
  • matematyka
  • informatyka
  • nauczyciel akademicki
  • opiekun koła z olimpiady lingwistycznej dla uczniów liceum

Motto: Keep calm and work hard

Nasze certyfikaty: