Posiłki

Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 15-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz 25-minutowa przerwa obiadowa przeznaczona na zjedzenie obiadu.

Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma Symfonia Smaku, która ma swoją siedzibę na terenie szkoły.  Obiady przyrządzane są na miejscu, a menu układane przez dietetyka uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid. Istnieje możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych potrzeb dzieci (np. dieta bezglutenowa, bezmleczna, wegetariańska).