Posiłki

Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 15-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz 25-minutowa przerwa obiadowa przeznaczona na zjedzenie obiadu.

Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma Symfonia Smaku, która ma swoją siedzibę na terenie szkoły.  Obiady przyrządzane są na miejscu, a menu układane przez dietetyka uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid. Istnieje możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych potrzeb dzieci (np. dieta bezglutenowa, bezmleczna, wegetariańska).

Zamówienia na posiłki dokonywane są poprzez elektroniczny system STARTEDU (w ofercie dwa dania na każdy dzień — do wyboru).

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostępu do systemu zamówień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Symfonia Smaku lub z sekretariatem szkoły (tel.: 81 740 75 46).