Zajęcia dla klasy 1


Gry i zabawy zespołowe

Pierwszym etapem w realizowaniu się w różnych dyscyplinach sportowych jest zapoznanie dzieci z nowymi zabawami i tajnikami elementów gier typu: unihokej, piłka nożna, zbijak, badminton.

Karate

Treningi karate Kyokushin prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny oraz kształcenie umiejętności walki.

Klub młodego matematyka

Zajęcia mają na celu poznanie świata matematycznego, z matematyką mamy bowiem do czynienia w każdej dziedzinie nauki, sztuki, w życiu codziennym.

Klub młodego naukowca

Klub młodego naukowca są to zajęcia, które wychodzą na przeciw naturalnej ciekawości młodego człowieka. Uczniowie odkrywają otaczający świat i tajemnice przyrody, samodzielnie szukając odpowiedzi na zadawane pytania.

Klub młodego odkrywcy

Klub młodego odkrywcy to zajęcia, które pozwalają na poznanie otaczającego nas świata i wykorzystywanie jego zasobów. W klubie uczniowie dowiedzą się, jak wykorzystywać otaczającą nas przyrodę, dobrodziejstwa świata i przedmioty codziennego użytku do stworzenia czegoś nowego.

Mała Akademia Sztuki

Sztuka to nie tylko zbiór kolorów i kształtów – to sposób na wyrażanie siebie, odkrywanie nowych wymiarów wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności, które kształtują nas przez całe życie.

Rękodzieło

Warsztaty rękodzieła to zajęcia pozwalające wyzwolić kreatywność i pobudzić wyobraźnię. Na zajęciach dzieci poznają techniki zdobnicze, różnorodne materiały plastyczne, masy modelarskie.

Szachy

Zajęcia łączą wiedzę humanistyczną z umiejętnościami matematycznymi, kształtują pozytywne postawy społeczne i emocjonalne.

Taniec

Zapraszamy na zajęcia taneczne ze szczególnym uwzględnieniem nauki tańca towarzyskiego. Będziemy wykonywać ćwiczenia rytmiczno-ruchowe, które poprawiają koordynację oraz sprawność, a także uwrażliwiają na rytmiczną budowę utworów muzycznych.

Warsztaty teatralne

Na zajęciach dzieci uczą się wyrażania nastrojów i emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki. Rozwijają umiejętność kreowania odgrywanych postaci oraz zdobywają wiedzę o teatrze.

Zajęcia taneczne TikTokDance

Zajęcia TikTokDance to połączenie tańca, energii i radości. Na zajęciach uczymy się technik i ruchów tanecznych, należących do styli: hip hop, popping, breakdance, house locking, waacking, vogue, sensual impro oraz bachata sensual.

 

Współpraca: