Cheerleaders

Zajęcia cheerleaders to zajęcia dla dziewcząt, które chcą rozwijać się tanecznie. To wspaniała okazja, aby dziecko nabyło umiejętności wykonywania podstawowych kroków tanecznych, a także zapoznało się z różnymi formami tańca.

Gry i zabawy zespołowe

Pierwszym etapem w realizowaniu się w różnych dyscyplinach sportowych jest zapoznanie dzieci z nowymi zabawami i tajnikami elementów gier typu: unihokej, piłka nożna, zbijak, badminton.

Karate

Treningi karate Kyokushin prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny oraz kształcenie umiejętności walki.

Klub fotografa

Na zajęciach poznamy podstawy komputerowej obróbki obrazu oraz zapoznamy się z podstawowymi pojęciami stosowanymi w fotografii.

Koło gier RPG

Komputer czy konsola to nie jedyne miejsce na walkę ze smokami, elfami i orkami. Klub miłośników fantasy i gier RPG zaprasza uczniów na wspólne pojedynki przy stole.

Klub hiszpański

Na zajęciach będzie okazja, żeby poczuć klimat hiszpańskiej kultury, nauczyć się podstawowych zwrotów grzecznościowych, posłuchać hiszpańskiej muzyki, poznać bliżej Rodzinę Królewską i śledzić losy Roberta Lewandowskiego w hiszpańskiej lidze. Poznamy podstawowe zwroty przydatne w podróży oraz te, które będą potrzebne w późniejszych etapach nauki tego języka.

Klub informatyczny

Zajęcia przybliżą dzieciom rolę technologii informatycznej oraz cyfryzacji we współczesnym świecie.

Klub języka rosyjskiego

Здравствуйте! Na tych zajęciach dzieci rozpoczynają przygodę z językiem rosyjskim, którym na co dzień posługuje się 260 milionów ludzi na świecie.

Klub konstruktora

Klub dla dzieci zainteresowanych projektowaniem, konstruowaniem, modelowaniem. Łączy elementy matematyki, techniki i plastyki.

Klub matematyczny

Matematyka jest nie tylko królową nauk. Kształci także logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

Klub młodego czytelnika

Otwórz Drzwi Wyobraźni. Klub młodego czytelnika tworzą uczestnicy w różnym wieku. Łączy ich pasja do czytania i poznawania nowych książek. Podczas zajęć w klubie rozbudzamy dziecięcą wyobraźnię poprzez: korzystanie z  teatrzyku obrazkowego Kamishibai przy czytaniu książek, inspirujące rozmowy na temat przeczytanych utworów, tworzenie własnych opowiadań, wystawy prac plastycznych związanych z książkami.

Klub młodego designera

Wymyślne hafty na T-shirtach, wizjonerskie fotele na korytarzu szkolnym, półki na książki i pomoce w klasach, a może ogromny karmnik w kształcie rakiety na placu zabaw? To tylko kilka pomysłów do realizacji podczas zajęć Klubu.

Klub młodego matematyka

Zajęcia mają na celu poznanie świata matematycznego, z matematyką mamy bowiem do czynienia w każdej dziedzinie nauki, sztuki, w życiu codziennym.

Klub młodego naukowca

Klub młodego naukowca są to zajęcia, które wychodzą na przeciw naturalnej ciekawości młodego człowieka. Uczniowie odkrywają otaczający świat i tajemnice przyrody, samodzielnie szukając odpowiedzi na zadawane pytania.

Klub młodego odkrywcy

Klub młodego odkrywcy to zajęcia, które pozwalają na poznanie otaczającego nas świata i wykorzystywanie jego zasobów. W klubie uczniowie dowiedzą się, jak wykorzystywać otaczającą nas przyrodę, dobrodziejstwa świata i przedmioty codziennego użytku do stworzenia czegoś nowego.

Klub niemiecki

Dzieci mają możliwość odkrywania piękna i funkcjonalności języka naszych zachodnich sąsiadów.

Klub przyrodniczy

Czy w kałuży można odkryć życie?

W klubie skupimy się na badaniu bioróżnorodności w skali mikro (pod lupą i mikroskopem) oraz makro (na przyrodniczych spacerach).

Klub podróżniczy

Klub ma na celu pomóc poznawać dzieciom geografię, kulturę, zwyczaje obcych krajów. Jego członkowie mogą nauczyć się tajników orientacji w terenie, poznają ciekawostki dotyczące świata i naszego kraju.

Koszykówka

Zespołowe gry sportowe dają uczniom możliwość do rozwoju ogólnej kondycji, poznaniu zasad dyscyplin sportowych.

Mała Akademia Sztuki

Sztuka to nie tylko zbiór kolorów i kształtów – to sposób na wyrażanie siebie, odkrywanie nowych wymiarów wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności, które kształtują nas przez całe życie.

Nauka języka migowego

Podczas zajęć z polskiego języka migowego (PJM) uczestnicy dowiedzą się więcej o świecie osób G/głuchych i ciszy. Dzięki zabawom i ćwiczeniom, uczniowie nauczą się podstawowych słów z PJM i sposobów komunikacji. Dowiedzą się jak wykorzystać i odczytywać przestrzeń w rozmowie. Język migowy rozwija również sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchowa, a dla nieśmiałych jest szansą przełamania się.

Naukowe fascynacje

Jak odnaleźć wartościowe treści w internetowym natłoku informacji? Gdzie kończy się nauka, a zaczynają szkodliwe mity? Czym się różni astrologia od astronomii? Czy da się nauczyć języka obcego bez wysiłku w trzy tygodnie? Co możemy zobaczyć na naszym nocnym niebie?

Piłka nożna

Zespołowe gry sportowe dają uczniom możliwość do rozwoju ogólnej kondycji, poznaniu zasad dyscyplin sportowych.

Piłka ręczna

Zespołowe gry sportowe dają uczniom możliwość do rozwoju ogólnej kondycji, poznaniu zasad dyscyplin sportowych.

Rękodzieło

Warsztaty rękodzieła to zajęcia pozwalające wyzwolić kreatywność i pobudzić wyobraźnię. Na zajęciach dzieci poznają techniki zdobnicze, różnorodne materiały plastyczne, masy modelarskie.

Siatkówka

Zespołowe gry sportowe dają uczniom możliwość do rozwoju ogólnej kondycji, poznaniu zasad dyscyplin sportowych.

Sketchnoting – zajęcia z mnemotechniki

Mnemotechniki – techniki pamięciowe, czyli sprytne sposoby na zapamiętywanie. Stosowanie mnemotechnik opiera się na wykorzystywaniu naturalnych zasobów, takich jak: wyobrażenia, skojarzenia, wizualizacje, a nawet ruch ciała.

Szachy

Zajęcia łączą wiedzę humanistyczną z umiejętnościami matematycznymi, kształtują pozytywne postawy społeczne i emocjonalne.

Taniec

Zapraszamy na zajęcia taneczne ze szczególnym uwzględnieniem nauki tańca towarzyskiego. Będziemy wykonywać ćwiczenia rytmiczno-ruchowe, które poprawiają koordynację oraz sprawność, a także uwrażliwiają na rytmiczną budowę utworów muzycznych.

Teatr

Teatr – spotkanie rzeczywistości z magią sztuki. Wkraczając w świat artystyczny, uczniowie mają okazję rozwijać wrażliwość i elastyczność. Zajęcia z teatru wpływają na wszechstronny rozwój osobowości oraz samodzielnego myślenia.

Warsztaty kreatywnego pisania

Zajęcia nie tylko dla przyszłych pisarzy i pisarek, ale także dla wszystkich, którzy lubią przelewać swoje myśli na papier. Uczniowie nauczą się, jak budować zajmującą akcję i jak zaintrygować czytelnika charakterem stworzonych przez siebie postaci.

Warsztaty teatralne

Na zajęciach dzieci uczą się wyrażania nastrojów i emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki. Rozwijają umiejętność kreowania odgrywanych postaci oraz zdobywają wiedzę o teatrze.

Warsztaty z mnemotechniki i twórczego myślenia

Na warsztatach z mnemotechniki i twórczego myślenia uczniowie poznają atrakcyjne strategie efektywnego oraz aktywnego uczenia się. Dzięki nim mają możliwość poprawić rozumienie czytanego tekstu, tempo czytania i zapamiętywania.

Zajęcia taneczne TikTokDance

Zajęcia TikTokDance to połączenie tańca, energii i radości. Na zajęciach uczymy się technik i ruchów tanecznych, należących do styli: hip hop, popping, breakdance, house locking, waacking, vogue, sensual impro oraz bachata sensual.

 

Zajęcia z projektowania

Projektowanie to ciekawe zajęcia dla tych uczniów, którzy lubią kreować swoją osobowość i rzeczywistość dookoła; którzy interesują się modelingiem, bawi ich tworzenie i łączenie różnych materiałów.

Zajęcia z rzeźbiarstwa

Na zajęciach uczniowie dowiedzą się jak powstają rzeźby, nauczą się wykonywać proste formy i odlewy z materiałów takich jak gips, wosk, czy … Czekolada! Odkryją tajniki kształtowania przeróżnych mas plastycznych przy pomocy odpowiednich narzędzi.

Współpraca: