Zajęcia dla klasy 2


Gry i zabawy zespołowe

Pierwszym etapem w realizowaniu się w różnych dyscyplinach sportowych jest zapoznanie dzieci z nowymi zabawami i tajnikami elementów gier typu: unihokej, piłka nożna, zbijak, badminton.

Karate

Treningi karate Kyokushin prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny oraz kształcenie umiejętności walki.

Klub hiszpański

Na zajęciach będzie okazja, żeby poczuć klimat hiszpańskiej kultury, nauczyć się podstawowych zwrotów grzecznościowych, posłuchać hiszpańskiej muzyki, poznać bliżej Rodzinę Królewską i śledzić losy Roberta Lewandowskiego w hiszpańskiej lidze. Poznamy podstawowe zwroty przydatne w podróży oraz te, które będą potrzebne w późniejszych etapach nauki tego języka.

Klub języka rosyjskiego

Здравствуйте! Na tych zajęciach dzieci rozpoczynają przygodę z językiem rosyjskim, którym na co dzień posługuje się 260 milionów ludzi na świecie.

Klub konstruktora

Klub dla dzieci zainteresowanych projektowaniem, konstruowaniem, modelowaniem. Łączy elementy matematyki, techniki i plastyki.

Klub młodego czytelnika

Otwórz Drzwi Wyobraźni. Klub młodego czytelnika tworzą uczestnicy w różnym wieku. Łączy ich pasja do czytania i poznawania nowych książek. Podczas zajęć w klubie rozbudzamy dziecięcą wyobraźnię poprzez: korzystanie z  teatrzyku obrazkowego Kamishibai przy czytaniu książek, inspirujące rozmowy na temat przeczytanych utworów, tworzenie własnych opowiadań, wystawy prac plastycznych związanych z książkami.

Klub młodego matematyka

Zajęcia mają na celu poznanie świata matematycznego, z matematyką mamy bowiem do czynienia w każdej dziedzinie nauki, sztuki, w życiu codziennym.

Klub młodego odkrywcy

Klub młodego odkrywcy to zajęcia, które pozwalają na poznanie otaczającego nas świata i wykorzystywanie jego zasobów. W klubie uczniowie dowiedzą się, jak wykorzystywać otaczającą nas przyrodę, dobrodziejstwa świata i przedmioty codziennego użytku do stworzenia czegoś nowego.

Klub niemiecki

Dzieci mają możliwość odkrywania piękna i funkcjonalności języka naszych zachodnich sąsiadów.

Mała Akademia Sztuki

Sztuka to nie tylko zbiór kolorów i kształtów – to sposób na wyrażanie siebie, odkrywanie nowych wymiarów wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności, które kształtują nas przez całe życie.

Piłka nożna

Zespołowe gry sportowe dają uczniom możliwość do rozwoju ogólnej kondycji, poznaniu zasad dyscyplin sportowych.

Rękodzieło

Warsztaty rękodzieła to zajęcia pozwalające wyzwolić kreatywność i pobudzić wyobraźnię. Na zajęciach dzieci poznają techniki zdobnicze, różnorodne materiały plastyczne, masy modelarskie.

Szachy

Zajęcia łączą wiedzę humanistyczną z umiejętnościami matematycznymi, kształtują pozytywne postawy społeczne i emocjonalne.

Warsztaty teatralne

Na zajęciach dzieci uczą się wyrażania nastrojów i emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki. Rozwijają umiejętność kreowania odgrywanych postaci oraz zdobywają wiedzę o teatrze.

Zajęcia taneczne TikTokDance

Zajęcia TikTokDance to połączenie tańca, energii i radości. Na zajęciach uczymy się technik i ruchów tanecznych, należących do styli: hip hop, popping, breakdance, house locking, waacking, vogue, sensual impro oraz bachata sensual.

 

Zajęcia z projektowania

Projektowanie to ciekawe zajęcia dla tych uczniów, którzy lubią kreować swoją osobowość i rzeczywistość dookoła; którzy interesują się modelingiem, bawi ich tworzenie i łączenie różnych materiałów.

Zajęcia z rzeźbiarstwa

Na zajęciach uczniowie dowiedzą się jak powstają rzeźby, nauczą się wykonywać proste formy i odlewy z materiałów takich jak gips, wosk, czy … Czekolada! Odkryją tajniki kształtowania przeróżnych mas plastycznych przy pomocy odpowiednich narzędzi.

Współpraca: